II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni za nami !! W poniedziałek, 4 grudnia trzynaście zespołów klasowych wzięło udział w zawodach. Rywalizacji i ogromnych emocji nie zabrakło. Na trybunach zasiedli wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Połączył nas jeden cel – zebrać środki finansowe na przygotowanie świątecznej paczki dla pani Aurory w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Szczególnie serdecznie gratulujemy medalistom: I miejsce – klasa II TE/TI II miejsce – klasa I TL III miejsce – klasa III TL.

Na koniec nauczyciele zagrali z zwycięzcami turnieju. Walka była niezwykle zacięta. Uczniowie klasy II TE/TI wygrali 10:8 lecz jednogłośnie wskazują, że był to dla nich najbardziej wymagający mecz tego dnia. Dziękujemy Wam wszystkim serdecznie za wsparcie i już dzisiaj zapraszamy do kolejnej rywalizacji za rok.💪

W tej chwili, w dużej mierze dzięki meczowi, na koncie Szlachetnej Paczki jest 2266,04 złotych!❤

6 grudnia, 2023
Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj 🎅, który ze swoją ekipą pomocników rozdawał słodkości uczniom i nauczycielom.

Oprócz tego w naszej szkole powstał prawdziwie magiczny zakątek z żywą choinką, przygotowany przez p. Anię Kornacką, p. Anię Szulc i p. Martę Zwalińską wraz z klasą IV TR ❤️

Rymcerze

Rymcerze

We wtorek 14 listopada odbyło się 90 minutowe, dynamiczne spotkanie dwóch raperów (Bęsia i Dj Yonasa) z młodzieżą w auli ZS2. Uświadamiające spotkanie, na którym przedstawiane były własne historie, mini wykłady profilaktyczne oraz muzyka hip-hopowa (kawałki RYMCERZY)

Streszczenie przesłania, z którym przyszli autorzy projektu p.t. : „Nie zmarnuj swojego życia”, znaleźliśmy także na stronie https://rymcerze.pl/ :

Nie Zmarnuj Swojego Życia!

Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.

Żyj wartościami. Bądź sobą. Rozwijaj się.

Myśl o przyszłości. Bądź kreatywny. Ryzykuj.

I… Japa Koniu ! Jeśli wydaje ci się, że masz dla nas lepsze pomysły.

Na koniec ustawiła się kolejka chętnych do selfie z bohaterami spotkania.

Zdjęcia zrobił Marek z 2 TI/TE.

Skip to content