Powiatowe zawody w piłce nożnej halowej

23 listopada w naszej hali rozgrywane były powiatowe zawody w piłce nożnej halowej. W turnieju wzięły udział cztery szkoły, które grały systemem każdy z każdym. Zespół Szkół nr 2 wygrał wszystkie mecze i zostaliśmy mistrzem powiatu chełmińskiego. Pokonaliśmy ZSO nr 1 6-0, ZS CKZ Grubno 1-0 i technikum mundurowe BZDZ 4-1. Zespół wystąpił w składzie: Jakub Jaroch, Wiktor Zacharek, Gracjan Buchholz, Jakub Walczak, Krzysztof Gronowski, Paweł Kosnowicz, Paweł Mikołajczyk, Filip Bonas, Tobiasz Leba, Bartosz Kałamajski i Bartosz i Sitkowski. Zespół prowadził Dariusz Wójcik.

25 listopada, 2023
Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj 🎅, który ze swoją ekipą pomocników rozdawał słodkości uczniom i nauczycielom.

Oprócz tego w naszej szkole powstał prawdziwie magiczny zakątek z żywą choinką, przygotowany przez p. Anię Kornacką, p. Anię Szulc i p. Martę Zwalińską wraz z klasą IV TR ❤️

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni za nami !! W poniedziałek, 4 grudnia trzynaście zespołów klasowych wzięło udział w zawodach. Rywalizacji i ogromnych emocji nie zabrakło. Na trybunach zasiedli wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Połączył nas jeden cel – zebrać środki finansowe na przygotowanie świątecznej paczki dla pani Aurory w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Szczególnie serdecznie gratulujemy medalistom: I miejsce – klasa II TE/TI II miejsce – klasa I TL III miejsce – klasa III TL.

Na koniec nauczyciele zagrali z zwycięzcami turnieju. Walka była niezwykle zacięta. Uczniowie klasy II TE/TI wygrali 10:8 lecz jednogłośnie wskazują, że był to dla nich najbardziej wymagający mecz tego dnia. Dziękujemy Wam wszystkim serdecznie za wsparcie i już dzisiaj zapraszamy do kolejnej rywalizacji za rok.💪

W tej chwili, w dużej mierze dzięki meczowi, na koncie Szlachetnej Paczki jest 2266,04 złotych!❤

Skip to content