Warsztaty graficzne na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu

Nasze nauczycielki, p. Ania Szulc i p. Marta Zwalińska w dniach 13 i 14 września uczestniczyły w warsztatach graficznych na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, gdzie szkoliły się w zakresie tworzenia plakatów o tematyce profilaktyki uzależnień. Dzięki temu, 15 września, wraz z uczennicami technikum reklamy mogły przyjechać do Torunia ponownie i zapoznać dziewczyny z tymi technikami. Poniżej przedstawiamy efekty ich kilkugodzinnej pracy. Dziewczyny z klas II – V TR wykazały się pomysłowością i wykorzystały swoją wiedzę w stworzeniu tych plakatów.

Wydarzenie pt. „Plakat, Akcja, Reakcja” odbyło się w ramach X edycji programu Sztuka Wyboru. Organizatorem warsztatów był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy a także Fundacja Tumult. Dziękujemy!

15 września, 2023
Mikołajki

Mikołajki

6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj 🎅, który ze swoją ekipą pomocników rozdawał słodkości uczniom i nauczycielom.

Oprócz tego w naszej szkole powstał prawdziwie magiczny zakątek z żywą choinką, przygotowany przez p. Anię Kornacką, p. Anię Szulc i p. Martę Zwalińską wraz z klasą IV TR ❤️

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni

II Mikołajkowy Turniej Dwóch Ogni za nami !! W poniedziałek, 4 grudnia trzynaście zespołów klasowych wzięło udział w zawodach. Rywalizacji i ogromnych emocji nie zabrakło. Na trybunach zasiedli wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Połączył nas jeden cel – zebrać środki finansowe na przygotowanie świątecznej paczki dla pani Aurory w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Szczególnie serdecznie gratulujemy medalistom: I miejsce – klasa II TE/TI II miejsce – klasa I TL III miejsce – klasa III TL.

Na koniec nauczyciele zagrali z zwycięzcami turnieju. Walka była niezwykle zacięta. Uczniowie klasy II TE/TI wygrali 10:8 lecz jednogłośnie wskazują, że był to dla nich najbardziej wymagający mecz tego dnia. Dziękujemy Wam wszystkim serdecznie za wsparcie i już dzisiaj zapraszamy do kolejnej rywalizacji za rok.💪

W tej chwili, w dużej mierze dzięki meczowi, na koncie Szlachetnej Paczki jest 2266,04 złotych!❤

Skip to content